The Delta Chi Fraternity, Inc. Home

Life Loyal Members

George B Bocarde - Abracadabra Alumnus
Russell F Boynton - Abracadabra 1958
Walter H Conser - Abracadabra 1939
Phil N Crawford - Abracadabra Alumnus
Donald C Dodds - Abracadabra 1935
John Domercq Jr - Abracadabra Alumnus
Clair O DuBois - Abracadabra 1925
Maxwell P Elliott - Abracadabra 1932
William J Francis - Abracadabra 1937
Daniel S Johnston - Abracadabra 1938
Herbert P Joyce - Abracadabra 1924
David C. Kellogg - Abracadabra 2007
Yun S. Kim - Abracadabra 1993
Daniel Ross Mangels - Abracadabra 2010
Thomas D Marks - Abracadabra 1956
Randolph Parkin May - Abracadabra Alumnus
John M. McFarland - Abracadabra 1942
James M Miller - Abracadabra 1952
Don W Montgomery - Abracadabra Alumnus
Herman D Nichols - Abracadabra 1923
George C Perkins - Abracadabra 1918
Lawrence R Poundstone - Abracadabra 1934
Herbert Reich - Abracadabra 1942
Paul W. Reisz - Abracadabra 1982
William Sanborn - Abracadabra Alumnus
Andrew Serpa - Abracadabra 2013
Gloyd M. Wiles - Abracadabra Alumnus
Daniel Shade Armstrong - Alabama 2012
William H. Arnold - Alabama 1950
Douglas Michael Brown - Alabama 2011
James F Calhoun - Alabama 1959
Charles E. Carlin - Alabama 1957
Jeffrey B. Clemons - Alabama 2005
Jefferson Coleman - Alabama 1929
Clayton N Coleman - Alabama 1948
Oscar Dahlene - Alabama 1940
N. Clifton Darby III - Alabama 1959
Russell B Dimick - Alabama 1931
Frank L Eddens - Alabama 1948
Curtis G Harvey - Alabama 1953
Jack C Hodgkins - Alabama 1947
James F Lathram - Alabama 1939
Joseph R. Loggins - Alabama 1969
Richard S Manley - Alabama 1953
R. Wayne Masters - Alabama 1938
William H McCahan - Alabama 1959
William M. McGough - Alabama 1970
James M. Merrell - Alabama 1958
Francis J Mizell - Alabama 1926
James D. Page - Alabama 1953
Robert M Parker - Alabama 1951
James Ernest Parker - Alabama Alumnus
Willys H Pearson - Alabama 1939
Gilbert A Rhodes - Alabama 1943
Joseph T. Ritchey - Alabama 1977
Joseph T. Ritchey Jr. - Alabama 2012
Glenn A Touchton - Alabama 1940
Jon E Vice - Alabama 1970
Martin B Williams - Alabama 1939
Alistair S. Kirk - Alberta 2009
Bennett D. Polack - Alberta 2000
Gregory Y. Otten - American 1996
Edward W. Schmitt - American 1995
Brian M Seelinger - American 1998
James D. Adams - Appalachian State 1995
Thomas G. Brown - Appalachian State 1990
J. Reed Davis - Appalachian State 2002
Matthew K. Fendley - Appalachian State 2006
John H. McPherson, Jr. - Appalachian State 1991
Jonathan K. Sattler - Appalachian State 1987
Chad D. Becker - Arizona 1997
David N Beckham - Arizona 1980
Barry Chandler - Arizona 1954
J Ferrell Colton - Arizona 1937
Andrew M. Dipsia - Arizona 2007
Will Fair - Arizona 2010
Andrew C Gilligan - Arizona 1977
Neiman Gougerchian - Arizona 2012
Albert N Guthrie - Arizona 1926
David W. Hall - Arizona 1957
Edward E Hannah - Arizona 1948
Douglas S Holsclaw - Arizona 1925
Charlie Hong - Arizona 1995
Paul Dean Horn - Arizona 1964
Cecil O Judd - Arizona 1941
Geoffrey C. Knierim - Arizona 2007
Cedric W Lutz - Arizona 1932
Donald J Morgan - Arizona 1936
Wiley K Peterson - Arizona 1928
Miles Maxwel Poole - Arizona 1950
Enrique Pumar - Arizona 2007
Richard Lee Rice - Arizona 1953
Trevor A. Richman - Arizona 2007
William G Stratton - Arizona 1934
Glen D Vondrick - Arizona 1978
George E Wallace - Arizona 1960
William E Wheeler - Arizona 1983
John A Wiles - Arizona 1948
Donald E. Womack - Arizona 1950
Carl R. Brehmer - Arizona State 1960
Robert T Dodds - Arizona State 1950
Robert C. Dunn - Arizona State Alumnus
Joseph C. Feathers - Arizona State 2007
Gordon L. Gilpin - Arizona State 1954
Richard Mariscal - Arizona State 1960
Kyle I. Stephenson - Arizona State 2008
Sterling Waldemar Stopkey - Arizona State 2013
Bob Stump - Arizona State 1951
Douglas Payne Todd - Arizona State 1951
Jason Michael Walker - Arizona State 2000
Chad M. Wolett - Arizona State 1994
Olin C Brooks - Auburn Alumnus
Michael L. Carroll - Auburn 1971
Joe B Collier - Auburn 1956
Dr William P Dorne - Auburn 1949
Earl E Freedle - Auburn 1958
Douglas M. Harding - Auburn 1957
Thomas E. Hurst - Auburn 1976
Scott E Johnson - Auburn 1981
Roy South Jones - Auburn 1954
Eric L. Kerstetter - Auburn 2000
Claude B Layfield - Auburn 1946
Claude McNorton - Auburn Faculty
Robert D. Meckes - Auburn 1971
Marcus G. Monk - Auburn 1965
Jack Muntz - Auburn 1961
Van E. Riggs - Auburn 2006
Derek S. Roh - Auburn 1994
Richard Bryan Webb - Auburn 1965
James M. Benedict - Augusta Faculty
Charles E. Evans - Augusta 1988
David N. Peppers - Augusta 2004
Willie M. Saunders - Augusta 1991
Mark Smith - Augusta 2003
Lawrence T Tingen - Augusta Alumnus
Charles B Valder - Augusta 1982
Patrick J. Alderdice - Ball State 1992
Randall D. Clark - Ball State 1980
Wayne W Corbin - Ball State 1965
Herbert Lee Geiger - Ball State 1964
Max Goecker - Ball State 1988
Brian W. Martin - Ball State 1999
Richard N. McKaig - Ball State 1966
Joseph C. Neirinck - Ball State 1963
Glen D Ohmit - Ball State 1966
Kurt S Petry - Ball State 1982
Stephen M. Bickerton - Bowling Green 2008
Patrick J. Dehnart - Bowling Green 2009
Corey Michael Stemm - Bowling Green 2012
Leo R. Svoboda - Bowling Green 2008
Michael Steven Casinelli - Bryant 2013
James M. Marascio - Bryant 1993
Kenneth J. Sousa - Bryant Faculty
Edwin F Jaeckle - Buffalo 1912
Wm H Mountain - Buffalo 1931
Henry D Norton - Buffalo 1934
Charles F Sackett - Buffalo 1937
Michael D. Demboski - Cal Poly 2003
Tyler Boyd Hays - Cal Poly 2012
Chris S. Ikehara - Cal Poly 1992
Madison Earle Parsons - Cal Poly 2011
Jesse Alexander Schwartz - Cal Poly 2010
Brian Ross Sullivan - Cal Poly 2012
Theodore Pace Vergis - Cal Poly 2009
Marc J. Zaccaria - Cal Poly 2007
Kevin M. Emery - California Univ-PA 1999
Jonathan D. Hile - California Univ-PA 2006
Edward Chavez Jr. - Case Western Reserve 2012
Ritchie Siandy Phan - Case Western Reserve 2013
Christian A. Wargo - Case Western Reserve 2013
Robert B Bennett - Central Michigan 1990
Joseph Richard Betro, II - Central Michigan 2013
Mark David Garland - Central Michigan 2008
Paul D. Nagrant - Central Michigan 2009
Nicholas D. Vincent - Central Michigan 2006
Jason N. Butler - Central Missouri 1999
Raymond K. Grindel - Central Missouri 2001
Brandon M. Hargrove - Central Missouri 2006
Shannon C. Johnson - Central Missouri 1988
Thomas R. Ketteman - Central Missouri 1972
Se-Bom Kim - Central Missouri 1996
Thomas P. Mullaney - Central Missouri 1996
Stanley K. Pinkham - Central Missouri 1978
Paul Strombeck - Central Missouri 1970
Jason K. WhitWorth - Central Missouri 2004
Lester G Britton - Chicago 1924
Amos M Mathews - Chicago 1921
Herman T Reiling - Chicago 1921
Austin L Wyman - Chicago-Kent 1922
Jeffrey H. Albright - Chico 1987
Jack M. Klosterman, Jr. - Chico 1998
Christopher R. Scanlan - Chico 1995
David L. Temko - Chico 2007
Justin R. Valen - Chico 1993
Jason Gordon Jones - Cincinnati 2008
Scott T. Day - Clemson 2004
Christopher A. Gardner - Clemson 2006
Jacob S. Higginbotham - Clemson 2001
David C. Postlewaite - Clemson 2006
John R. Adamec - Coastal Carolina 2006
Adam P. Schmidt - Coastal Carolina 2007
Michael Smith - Coastal Carolina 2011
Jeffrey K Betzoldt - Colorado 1985
Chad A. Brue - Colorado 1995
R. Jeffrey Downe - Colorado 2006
Garrett E. Truax - Colorado 1996
Gage N. Osthoff - Colorado State 2007
Nathan D. Steinberg - Colorado State 2005
Timothy C. Ulrich - Colorado State 2004
John J Deering - Columbia 1929
Robert E Isner - Columbia 1942
Paul J Martin - Columbia 1936
Harry W. O'Connor - Columbia 1933
Jose A Rionda - Columbia 1933
Mark Fitzgerald - Connecticut 1979
Steven H. Goldberg - Connecticut 1989
Jeffrey I Lewis - Connecticut 1983
Jon L. Norris - Connecticut 1963
Andrew M. Ouimet - Connecticut 2009
Paul L. Picciani - Connecticut 1989
Anthony S Pruchnicki - Connecticut 1966
Edward M Pruchnicki - Connecticut 1967
R Douglas Rozman - Connecticut 1990
Duncan J. Silver - Connecticut 1961
John G. Tunila - Connecticut 1981
Craig R. Wonson - Connecticut 1992
John Dayton Allen - Cornell 1956
Norman B Andrews - Cornell 1945
Mark Beauchamp - Cornell 1934
Lee P. Berlin - Cornell 1958
Philipp W Binzel - Cornell 1945
John E Coleman - Cornell 1929
George L Coleman - Cornell 1955
David Birney Cook - Cornell 1955
Milton DeBaun - Cornell 1917
Dustin A. Dennis - Cornell 2007
Harold F. DeWitt - Cornell 1937
C Fred Dye - Cornell 1942
Eugene D Ermini - Cornell 1943
John N Eustis - Cornell 1949
Matthew J. Findlay - Cornell 2007
Benjamin Franklin - Cornell 1950
Philip F Gilman - Cornell 1944
Matt P. Grosshans - Cornell 2011
Paul E Harmon - Cornell 1949
Dudley S Ingraham - Cornell 1913
Arthur V Jenkins - Cornell 1953
Richard F. Kauders - Cornell 1969
Edward A Kaufman - Cornell 1942
Carlos E. LaCosta - Cornell 1957
Douglas V. Leathem - Cornell 1956
Henry G. Martinez - Cornell 1941
Charles W. Matten - Cornell 1942
James E McCauley - Cornell 1938
Cameron Kilmer McCully - Cornell 2010
Alfred C Metz - Cornell 1944
John D Morris - Cornell 1948
Richard G. Moss - Cornell 1957
Roy T. Norton - Cornell 1953
Sadev S. Parikh - Cornell 2014
Roy R. Payne, Jr. - Cornell 1952
Kyle T. Salzberger - Cornell 2009
David H. Shepard - Cornell 1945
David Milton Smith - Cornell 1951
Robert G Spamer - Cornell 1946
Franklin R Thomas - Cornell 1942
Neil R Tuttle - Cornell 1945
David K. Weber - Cornell 1968
Jesse Campanaro - Cortland 2011
Daniel S. Catalano - Cortland 2008
Jake Lee Kolenberg - Cortland 2014
Paul F. Bazan - Creighton 1990
Mike Aronoff - Davis 2012
Christopher J. D ’Alo - Davis 2007
Wynton Kun - Davis 2014
Michael Marsman - Davis 2011
Kabir Singh Sikand - Davis 2013
Andrew T. Wong - Davis 2005
Matthew G Rolland - Delaware 1991
Michael D. Larkin - Denison 2006
Thomas P. McGilly - Denison 2007
Cameron A. Morrison - Denison 2006
Lewis E. Prine - Denison Alumnus
J Ballantyne - DePauw 1952
Michael A Curtis - DePauw 1993
Andrew D. Demorotski - DePauw 2003
Paul W Deppert - DePauw 1947
Dale E. Espich - DePauw 1951
Albert Neal Faught - DePauw 1938
Richard C Holland - DePauw 1952
Frederick H Juergens - DePauw 1931
Neal E. Kitchell - DePauw 1972
Richard W. Moore - DePauw 1958
Robert C Moore - DePauw 1959
Michael J. Moskos - DePauw 1985
Brent Nakano - DePauw 2008
George W. Obear - DePauw 1930
Wilson P. Richards - DePauw 1944
Robert P Robinson - DePauw 1949
Vernon Rulison - DePauw 1937
Samuel Rund - DePauw 2008
Edward G. Schussler - DePauw 1965
Victor R Spina - DePauw 1931
Wendell S Wright - DePauw 1938
James C. Lanshe - Dickinson 1933
Russell L Mervine - Dickinson 1923
Edward Richard Alo - Duquesne 2011
Phillip Joseph Basciano - Duquesne 2009
Jason D. Frampton - Duquesne 2005
Matthew C. Guercio - Duquesne 2009
Scott E Lacey - Duquesne 1995
Christopher L. Marshall - Duquesne 1997
Paul Seton Matvey - Duquesne 2006
Matthew R. Richardson - Duquesne 2009
Ronald B. Surmacz - Duquesne Alumnus
Karl Traeger - Duquesne 2005
David M. Warner - Duquesne 2005
Douglas A. Chananie - East Carolina 2007
Jordan W. Cork - East Carolina 2006
James Gomiela - East Carolina 2012
Stephen D. Blank Jr. - East Stroudsburg 2007
Daniel Steven Eichner - East Stroudsburg 2011
Bruce W. Angus - Eastern Illinois 1973
Chad M. Ashby - Eastern Illinois 1994
Christopher J. Desmond - Eastern Illinois 1994
Russell L. Griffin - Eastern Illinois 1967
Dwight H. Kensil - Eastern Illinois 1980
Bradley Thomas Saribekian - Eastern Illinois 2012
Jacob Swanson - Eastern Illinois 2013
Eric V. Strandberg - Eastern Washington 1990
Matthew T. Barnes - Embry-Riddle 1995
David C. Cloutier - Embry-Riddle 1992
John K. Corson - Embry-Riddle 1991
Jacob R. Cross - Embry-Riddle 2002
Jordan B. Cullifer - Embry-Riddle 2002
David R. Desaulnier - Embry-Riddle 2003
Matthew T. Dorney - Embry-Riddle 1997
Edward Fusco - Embry-Riddle 1973
Daniel Gonchar - Embry-Riddle 2009
Roman D. Hluszczyk - Embry-Riddle 1999
Matthew S. Mazur - Embry-Riddle 2006
Kenneth T. McCoig - Embry-Riddle 2002
Steven R. McCowan - Embry-Riddle 1998
Dennis L. Miendersma - Embry-Riddle 1972
Geoffrey C. Murray - Embry-Riddle 1987
Gregory J Nelli - Embry-Riddle Faculty
Edward Pascavage - Embry-Riddle 1996
Richard H. Paulsen - Embry-Riddle 1997
Patrick J. Phelan - Embry-Riddle 1972
Kirk S. Price - Embry-Riddle 1971
Donald A Rist - Embry-Riddle 1994
Bill Tallman - Embry-Riddle 1995
Waldemar D. Tiedemann - Embry-Riddle 1977
David B. Wright - Embry-Riddle 1978
Benjamin R. Byington - Ferris State 2002
Jonathan L. Dehring - Ferris State 1997
Ryan S. Kriesch - Ferris State 2007
Adam Richard Quigley - Ferris State 2011
Leonard C Bailey - Florida 1932
R Walker Barfield - Florida 1933
Ernest L Bennett - Florida 1965
Michael Black - Florida 2010
Eric J. Broadie - Florida 1999
R. Allen Buckhalt - Florida 2001
Albert B Coe - Florida 1925
Daniel James Dean - Florida 2011
David L. DeBari - Florida 1984
Richard B. DeGraff - Florida 1971
Joseph A DeMarco - Florida 1956
Russell H. Driscoll - Florida 1957
Barry A. Eller - Florida 1971
John M Fickling - Florida 1950
Eric J Frisch - Florida 1993
James J Ganyard - Florida 1935
Michael V. Geary, CAE - Florida 1990
Andrew F. Giacini - Florida 2015
Jesse E. Goodrich - Florida 2013
John C. Hamlin - Florida - 1987
Cecil Hastings - Florida 1941
Kap Soo Kim - Florida 1957
Andre Krumholz - Florida 2008
Roy J Leite - Florida 1943
Frederick Wayne Leonhardt - Florida 1971
Marc S. Levitt - Florida 2008
Donald MacDonald - Florida 1962
Christopher P Marois - Florida 1988
Howard T McKinney - Florida 1942
John Warren Meyer - Florida 1951
John L. Mica - Florida 1967
David R Mica - Florida 1977
Daniel A. Mica - Florida Alumnus
Joel P Monger - Florida 1961
Maurice L. Moore - Florida 1930
Joe Albert Newnham - Florida 1952
Kori Dominic Padron - Florida 2010
Andrew Rey - Florida 1955
B. K. Roberts - Florida 1928
Clayton T Roberts - Florida 1931
Arthur W Saarinen - Florida 1926
Larry M. Schneider - Florida 1973
Keith R. Shriver - Florida 1979
Daniel Thompson - Florida 2010
J. Donald Turk - Florida 1968
Rob R. Turner - Florida 1991
Karl Warren Volley - Florida 1932
Ernest Craig White - Florida 1956
Paul B. Worley - Florida 1946
Robert E. Hutchinson - Florida State 1994
Christopher Michael Jones - Florida State 2014
Charles A. Mancuso - Florida State 1984
Chris Riley - Florida State 2010
Jason D. Ross - Florida State 2011
J Ronald Skipper - Florida State 1967
Ronald G. Stowers - Florida State 1981
Benjamin A. Carkey - Fredonia 2007
Jesse Edward Duane - Fredonia 2014
James P. Sturm - Fredonia Alumnus
Jon Palmer - Frostburg 2007
Scott Carlson - Fullerton 2012
Frank J. De Santis - Fullerton 1980
Eric R. Felix - Fullerton 2007
Michael Lee Greedy - Fullerton 1967
Kenneth L Nicolas - Fullerton 1968
Jerry D Nininger - Fullerton 1969
Jason D. Nussbaum - Fullerton 1993
David C. Scarsone - Fullerton 1987
Kevin R. Caffrey - Gannon 2006
Matthew Joseph Galbo - Gannon 2011
William A. Williams - Gannon 1983
Rittik Guha - George Mason 2013
Kellen M. Rosenfelder - George Mason 2010
Reuben T Carlson - Georgetown 1926
George W Cone - Georgia 1967
Jason M. Fleury - Georgia 2000
Kenneth M. Beasley - Georgia Southern 2006
David R. Edwards - Georgia Southern 1986
Gilbert H. Werntz, III - Georgia Southern 1985
Russell K. Williams - Georgia Southern 2005
Michael K. Boudreau - Georgia Tech 1993
Ryan Michael Ceciliani - Georgia Tech 2011
Benjamin A. Howard - Georgia Tech 2007
Michael Edwards Mecredy - Georgia Tech 2010
Steven G. Shockley - Georgia Tech 1992
Andrew B. Smith - Georgia Tech 1994
Lyle E. Sprinkle - Georgia Tech 1996
Ty M. Watson - Georgia Tech 2006
Troy W. Watson - Georgia Tech 2007
Dana L. Dow - Gorham State 1973
David C Morrill - Gorham State 1971
John Stephen Rapiel - Gorham State 2012
Michael Affuso - Hamilton 2014
Jonathan Stephen Neville - Hamilton 2010
Thomas L. Carroll - Hayward 1998
Robert O Banker - Hobart 1960
James Jay Cohn - Hobart 1962
Brendan Corbett Csaposs - Hobart 2009
John C Durey - Hobart 1952
John Z. Gage - Hobart 2003
Robert Wallace Martinez - Hobart 2008
E. Duane Meyer - Hobart 1958
Zachary J. Schonfield - Hobart 2008
Louis E. Van Gorder - Hobart 2006
Ari August - Hofstra 2014
Nino J. Caridi - Hofstra 2008
Anthony Ho - Hofstra 2008
Jonathan Edward Katz - Hofstra 2011
Matthew Ryan Kissh - Hofstra 2008
Christopher J. Siciliano - Hofstra 2010
Joe Winford Pyle - Houston 1961
Lee Edward Siems - Houston 1958
James K Skipton - Houston 1957
John Andrew Bland - Huntsville 2007
Thomas M. Burleson - Huntsville 2005
Jesse Lee Dougherty - Huntsville 2009
Brian D. Godsy - Huntsville 1981
Charles R. Kelley - Huntsville 1980
Christopher M. Kilroy - Huntsville 1999
George A. Preussel - Huntsville 2009
Robert E. Steele - Huntsville 1996
Bret Bullard - Idaho 2011
Floyd H Commons - Idaho 1952
Byron H. Erstad, III - Idaho 2008
Frank J. Erstad - Idaho 2008
Jess L Hall - Idaho 1974
Claude Hart - Idaho 1938
Fred L. Jessup - Idaho 2005
David C Koelsch - Idaho 1969
Johnathan C. Koelsch - Idaho 1995
Michael C. Koelsch - Idaho 1999
Thomas C. Koelsch - Idaho 2003
Albert E Koster - Idaho 1929
Howard I Monks - Idaho 1942
Leslie V Morgan - Idaho 1926
Harry M Moses - Idaho 1945
George J Neumayer - Idaho 1950
Sherill S Newton - Idaho 1930
Carter L Pitcher - Idaho 1925
Lloyd Schiller - Idaho 1952
Mahmood U. Sheikh - Idaho 2001
Wendell Stackhouse - Idaho 1958
Addison W. Stone - Idaho 1943
John F. Tate - Idaho 1964
Eugene Thompson - Idaho 1946
Mark Amen - Illinois 1930
Clyde H Andrews - Illinois 1930
J T Arenberg - Illinois 1947
Timothy P Arenberg - Illinois 1979
Raymond F. Borelli - Illinois 1958
Mark R. Borelli - Illinois 1981
James G Carr - Illinois 1958
Gregory M Cazel - Illinois 1984
Ronald D Clayton - Illinois 1954
Roger A Crawford - Illinois 1951
John W Dau - Illinois 1952
Jack Davis - Illinois 1944
Lynn Richard Dueser - Illinois 1963
Everett M Dyson - Illinois 1925
L Orville Edlund - Illinois 1933
Fred R Eiseman - Illinois 1934
Bradford E Fike - Illinois 1935
Wesley F Fisher - Illinois 1929
Philip H. Flick - Illinois 1953
Travis W. Freeman - Illinois 1947
James R Gaebe - Illinois 1959
G Robert Gauen - Illinois 1935
Richard H Geiger - Illinois 1978
Vernon H Gerhardt - Illinois 1941
Gregory A Heckman - Illinois 1984
James R Hodgson - Illinois 1971
Scott King - Illinois 2007
Michael J. Kinkelaar - Illinois 1979
George E. Krueger - Illinois 1942
Eric M Larson - Illinois 1935
Carl W. Lindblad - Illinois 1941
John A. Lindemann - Illinois 1950
Jeffrey W. Long - Illinois 1974
Arthur H. Marlin - Illinois 1938
Charles Marshall - Illinois 1951
George M Meyers - Illinois 1926
G A Mills - Illinois 1924
Daniel C. Mills - Illinois 1961
Frank J Ronchetti - Illinois 1934
Irvin W Schoeninger - Illinois 1928
Thomas H Sieben - Illinois 1952
Walter Sturm - Illinois 1949
Richard Sulewski - Illinois 1963
Eryk Szymanski - Illinois 2014
Joseph M Thompson - Illinois 1934
Donald K Thorp - Illinois 1985
Frank K. Voris - Illinois 1961
Albert Dean Wilson - Illinois 1949
J. Jeffrey Broderick - Illinois State 1981
Jared A. Broderick - Illinois State 2005
Justin K. Broderick - Illinois State Alumnus
John D. Dorner - Illinois State 1991
David R Gault - Illinois State 1981
Steven F. Levin - Illinois State 1985
Dan Magnetta - Illinois State 2012
Kevin McGuire - Illinois State 2010
Cameron John McGuire - Illinois State 2012
Corbin E Bolinger - Indiana 1952
Harry L. Bolton - Indiana 1965
Otis R Bowen - Indiana 1939
Edward R Carr - Indiana 1939
Dennis K Cuffel - Indiana 1986
George J Duchossois - Indiana 1927
John J Farris - Indiana 1942
Maurice E Fettig - Indiana 1952
James W Geiger - Indiana 1945
Ernest L Goff - Indiana 1931
Donald R Hasty - Indiana 1942
Brian C. Heeren - Indiana 1986
John E. Hurt - Indiana 1935
R. Keith Johnson - Indiana 1961
Robert E Miller - Indiana 1930
Max Edward Mohler - Indiana 1960
William W Nichol - Indiana 1928
George E. Rambow III - Indiana 1997
Norman Rappe - Indiana 1955
John J Reuthe - Indiana 1937
Manuel Rodrigues - Indiana 1992
Marc A. Solondz - Indiana 1987
Mark R. Stahl - Indiana 1980
Ryan C. Stahl - Indiana 2011
Paul W Tanner - Indiana 1931
Cass L Witucki - Indiana 1950
Jerome L. Behounek - Iowa 1940
Ben Conrad Berg - Iowa 1943
Charles H. Blunt - Iowa 1959
Marquez L. Brown - Iowa 2001
Joseph B Cronin - Iowa 1932
Robert L Currell - Iowa 1952
George A. DeWitt - Iowa 1944
R. Douglas Galbreth - Iowa 2004
Steven D. Goldstein - Iowa 1982
Thomas W Halupnik - Iowa 1970
David A. Hanson - Iowa 1986
John T Hogle - Iowa 1947
Richard E Holland - Iowa 1942
David A. Huff - Iowa 1961
David J Iverson - Iowa 1956
Howard L. Kellogg - Iowa 1931
Mark A. Law - Iowa 1997
Gary H. Mears - Iowa 1958
Whitford S Niehaus - Iowa 1954
Orvan B. Olerich - Iowa 1928
Richard F. Parrish - Iowa 1931
Lafayette B Pritchett - Iowa 1956
Mark W. Putney - Iowa 1951
Tom A. Rockwell - Iowa 1981
Frederick D. Rosebrook - Iowa 1962
Robert D Schabacker - Iowa 1959
Edward Seberg - Iowa 1931
Robin D Shoop - Iowa 1960
Neil Richard Slocum - Iowa 1958
Todd P. Smith - Iowa 1990
Mark D. Stephany - Iowa 2002
Timothy A. Wehr - Iowa Alumnus
Francis H Zigrang - Iowa 1961
Elmer O Bierbaum - Iowa State 1924
Boyd Wayne Boehlje - Iowa State 1961
Gary L. Borkowski - Iowa State 1981
C. Larry Carmichael - Iowa State 1958
Norbert V Chehak - Iowa State 1942
Robert J. Cochran - Iowa State 1963
R J De LaHunt - Iowa State 1920
Leonard Erion - Iowa State 1926
Earle F Erion - Iowa State 1929
Stanley C Fagre - Iowa State 1940
Alfred L Fiore - Iowa State 1947
Ronald W Force - Iowa State 1963
Charles R Forsen - Iowa State 1933
Alfred J Gaskell - Iowa State 1958
Max C Geise - Iowa State 1939
John M. Gioffredi - Iowa State 1978
Duane G Haack - Iowa State 1963
Rodney Earl Hall - Iowa State 1958
Merlin Hansen - Iowa State 1930
Richard P. Hise - Iowa State 1955
T Selmer Hodne - Iowa State 1944
Ronald J Klokner - Iowa State 1955
Terry L. Larson - Iowa State 1978
Fred H Leinbach - Iowa State 1926
John R Lewis - Iowa State 1933
Charles T. Manatt - Iowa State 1958
Michael J. McLain - Iowa State 1978
Paul F Nissen - Iowa State 1936
Harold V Parsley - Iowa State 1938
Arloe W. Paul - Iowa State 1933
F Melvin Proudfit - Iowa State 1941
Albert Rostenbach - Iowa State 1951
John H Runkle - Iowa State 1939
Alexander E. Sampson - Iowa State 1937
Edward H Schmidtman - Iowa State 1926
Frank M Sheldon - Iowa State 1921
Doyle W. Simonsen - Iowa State 1940
Merle W Simonsen - Iowa State 1944
Reginald H. Soldwish - Iowa State 1963
Adam J Tanalski - Iowa State 1943
William G. Trout - Iowa State 1960
Gerald B Walters - Iowa State 1941
George M Williams - Iowa State 1929
Todd A. Barnum - Jacksonville 1984
Mitchell Stephen Duckworth - Jacksonville State 2011
Don C. Killingsworth - Jacksonville State 1999
William D. Kinsaul - Jacksonville State 1970
T. J. Moore - Jacksonville State 1971
James F. Storey - Jacksonville State 1963
James C. Thompson - Jacksonville State 1994
Sean David Allen - James Madison 2008
Justin D. DeLockery - James Madison 2009
Christopher M. Kane - James Madison 2007
Daniel Justin Kator - James Madison 2013
Zachary David Rolfe - James Madison 2013
Erik Lee Ruiz - James Madison 2009
Piers Trickett - James Madison 2011
David D. Williams - James Madison 2006
Shawn R. Johnson - Johnstown 2008
Peter P. Korch - Johnstown 1984
Michael G. Magri - Johnstown 1984
Joshua J. Staph - Johnstown 2006
Michael Albani - Kansas 2010
Charles A Arnold - Kansas 1952
Vern Leroy Birney - Kansas 1944
Thomas C Black - Kansas 1930
Alan H. Brightman - Kansas 1967
William P. Bunyan - Kansas 1961
Jack Allan Carlson - Kansas 1939
O R Cram - Kansas 1940
Timothy A Crown - Kansas 1986
Roderic E. Deines - Kansas 1958
Harold C Donley - Kansas 1950
Jack C Dryden - Kansas 1953
Charles E. Gallup - Kansas 1952
Solon B. Gilmore - Kansas 1946
Francis D Graham - Kansas 1925
Kirke Grutzmacher - Kansas 1952
Harry D Gundersen - Kansas 1956
Doyle C. Haberly - Kansas 1948
Jerome E Hagstrom - Kansas 1967
James R Hoefener - Kansas 1955
Forrest E. Hoglund - Kansas 1956
Braden Hopkins - Kansas 1996
Donald G. Isett - Kansas 1928
George W. Jones - Kansas 1930
Matthew W. Kenton - Kansas 2000
Francis E Longan - Kansas 1935
Richard C. Lucas - Kansas 1969
Walter J Lyman - Kansas 1933
George L MacCurdy - Kansas 1948
W Allen Mansfield - Kansas 1939
Edward F McCallum - Kansas 1956
Ben G McGuire - Kansas 1937
Steven E. Meyer - Kansas 2004
Roger B. Miller - Kansas 1955
Christopher D Miller - Kansas 1984
Ernest M Moore - Kansas 1931
James F Pearson - Kansas 1950
E M Pyle - Kansas 1935
Warner H Sorensen - Kansas 1958
John S Sparks - Kansas 1928
Stephen T. Stazel - Kansas 1963
Gary C Stubbs - Kansas 1964
Jimmie J. Underwood - Kansas 1951
Charles Wright - Kansas 1941
Ramsey H Davis - Kansas City 1961
John Ray Perry - Kansas City 1957
L. Elliot Shubert - Kansas City 1966
Michael A. Carlin - Kansas State 2007
Robert E. Davies - Kansas State 1965
James A Demaree - Kansas State 1995
Michael K. Dichiser - Kansas State 1995
Duane Frederick - Kansas State 1970
Matthew A. Gorney - Kansas State 2006
Thomas D. Haney - Kansas State 1970
S. Matthew Killingsworth - Kansas State 2002
Anthony S. McClain - Kansas State 2000
Aaron A. Otto - Kansas State 1998
Matthew Doland Clark - Kennesaw 2012>br /> Louis Mark Hoerrner - Kennesaw 2010
Kevin Monroe Madden - Kennesaw 2011
Steven P. Bossart - Kent State 1990
Drew M. Dallet - Kent State 1993
Justin C. Donnelly - Kent State 2002
Nicholas J. Hohenberger - Kent State 2000
Steven E. Kruper - Kent State 1993
Michael L. Milbrandt - Kent State 1992
Brett A. Norris - Kent State 2007
Patrick J. Rabideau - Kent State 2001
Darren W. Talbert - Kent State 1991
Michael P. Weaver - Kent State 2002
Richard A. Wilson - Kent State 2004
Alex Black - Kentucky 1929
John August Geyer - Kentucky 1936
Alexander Grech - Kentucky 1950
Christopher W. Johnson - Kentucky 1977
Justin M. McNeil - Kentucky 2007
W Lee Smith - Kentucky 1916
Herbert P Swartz - Kentucky 1937
Louis Ware - Kentucky 1917
Mark D. Kenworthy - Kettering-A 2000
Kevin J. Beardsley - Kettering-B 2001
Newell F. Bentley III - Kettering-B 2001
Phillip A. Brooks - Kettering-B 2002
Keiran A. Butterfield - Kettering-B 2000
Benjamin E. Creech - Kettering-B 2005
Michael M. McCleary - Kettering-B 1998
Kevin Joseph Van De Steene - Kettering-B 2012
Douglas H. Adolph - Lake Forest 2007
Tony Black - Lake Forest 1951
Charles A. Johnson - Lake Forest 1952
Harold V Kunzer - Lake Forest 1945
Phillip W Lauman - Lake Forest 1955
Stacy Lloyd IV - Lake Forest 2000
John Richard Nash - Lake Forest 1953
Henry S Reinke - Lake Forest 1953
Henry J. Ullmann - Lake Forest 1963
Edward P. Vrtis - Lake Forest 2007
Timothy E. Corcoran, Ph.D. - Lehigh 1990
Brian Czornyj - Lehigh 2012
Michael A. Deseno - Lehigh 1997
Nathaniel John Dumm - Lehigh 2013
Robert J. Eason - Lehigh 1975
John Harry Gehrke - Lehigh 1955
Charles A Gorton - Lehigh 1967
Allan E Granger - Lehigh 1955
D Bruce Harrison - Lehigh 1959
James E. Hoffheins - Lehigh 1967
Scott R. Jones - Lehigh 1994
Douglas C King - Lehigh 1966
Brian R. Maisch - Lehigh 2011
Timothy Malacrida - Lehigh 2010
Michael Pollock - Lehigh 2012
Lynn Corson Scull - Lehigh 1957
Jeremy E. Thiesen - Lehigh 2011
Alex Umanetz - Lehigh 1953
Scott W. Wojciechowski - Lehigh 2010
Smith D Boyd - Livingston 1974
Donald D. Fuqua - Livingston 1973
Julian K. Ptomey - Livingston Alumnus
Carlos H. Bejines - Long Beach 1993
Alvaro J. Castillo - Long Beach 1997
Rowland E Kerr - Long Beach Alumnus
Kenneth L. Shepard - Long Beach 1977
Michael V. Woolbright - Long Beach 1986
Thomas A. Aldrich - Louisiana Tech 1992
William B. Baker - Louisiana Tech 2010
Connor Pittman Beech - Louisiana Tech 2010
Charles A Cheatham - Louisiana Tech 1988
Robert F Clark - Louisiana Tech 1989
John Lars Elfervig - Louisiana Tech Alumnus
Samuel S. Guy - Louisiana Tech 2007
Kevin Haslauer - Louisiana Tech 2013
Stephen D. Henson - Louisiana Tech Faculty
Phillip Russell - Louisiana Tech 2011
Kevin H. Simmons - Louisiana Tech 1987
Stuart D. Snook - Louisiana Tech 1993
Keith B. Snook - Louisiana Tech 1996
Alan B. Watts - Louisiana Tech 2003
Gary J. Williams - Louisiana Tech 2008
John S. Ziegler, Jr. - Louisiana Tech 2001
David M. Ackerman - Louisville 1991
C. Edward Beavers - Louisville 1985
Jeoffrey J. Douglas - Louisville 1981
Robert G. Werderitsch - Louisville 1987
Bruce A. Adams - LSU 2007
Kenneth H Bowen - LSU 1953
Robert E. Calvert - LSU 1943
Grant T. Herrin - LSU 2007
David W. LaCour - LSU 1991
Nicholas Datne Marinello - LSU 2010
Alfred L Mathews - LSU 1952
Niven Robert Nutt - LSU 1950
Claude P. Reynolds - LSU 1952
Jonathan Andrew Rivera-Pierola - LSU 2012
Adam M Sturlese - LSU 1948
Glenn A Weiss - LSU 1984
Michael R. Davy - Mankato 2001
Brian A. Oftedahl - Mankato 2005
Gary Robert Coleman - Marquette Alumnus
John Monaco Dobleman - Marquette 2012
Connor Doyle - Marquette 2014
Quinn E. Eddins - Marquette 1994
Phillip M Hutchinson - Marquette 1990
Brian Leigh Kirk - Marquette 2012
Brandon L. Krugman - Marquette 2003
Brian P. LoCicero - Marquette 1988
Steven R. Michels - Marquette 1987
Michael A. Spica - Marquette 2000
Jonathan Downey Lamp - Marshall 2012
Kevin E. Madura - Maryland 2014
Michael Anthony Schmitt - Maryland 2014
Gregory J. Cowan - Massachusetts 2012
Joshua Patrick Evans - Massachusetts 2010
Josh “Spiff” Klein - Massachusetts 2011
Philip Schweiger - Massachusetts 2013
Miles C. Washburn - Massachusetts 1987
David W. McAlister - Memphis 1993
John M Smaha - Memphis 1993
Harold H Balser - Miami 1944
Gordon Neil Braam - Miami 1957
David M. Conrad - Miami 1951
Carlton Conrad - Miami 1964
Joseph M De Nardi - Miami 1927
Sean Patrick Dixon - Miami 2012
Richard K Ewing - Miami 1946
Albert C Foreman - Miami 1945
Delmar F Halpin - Miami 1931
Jason W. Hetherington - Miami 2002
Martin D Kaufman - Miami 1992
Alfred F Kieser - Miami 1949
Robert E. Lucas - Miami 1968
Lee M Matthews - Miami 1958
Douglas O. McLemore - Miami 1969
Edward C Merlo - Miami 1954
Robert Alan Metz - Miami 1962
James A Rosby - Miami 1977
Cleo A. Schemp - Miami 1950
Edward T Southwick - Miami 1948
Robert E Stegemiller - Miami 1961
James V. Stepanich - Miami 1995
Wayne R Watkins - Miami 1952
Grover Wilson - Miami 1947
James G. Armbruster - Michigan 1992
Harry B Carson - Michigan 1955
Jason Carter - Michigan 2010
John C. Conroy - Michigan 1950
William Cortright - Michigan 1954
Tim Curran - Michigan 2013
Tom Curran - Michigan 2012
Henry W de Koning - Michigan 1933
H L DeMeritt - Michigan 1950
Eugene M Farner - Michigan 1954
Joseph F. Fazi - Michigan 2006
Donald C. Flowers - Michigan 1951
Harold M. Gibbons - Michigan 1950
James Roy Hayward - Michigan 1933
James J Jamieson - Michigan 1949
Todd Andrew Karazim - Michigan 2008
Jake Levy - Michigan 2012
Hughston M McBain - Michigan 1924
James G. McComb - Michigan 1961
Kenneth J. Moll - Michigan 1998
J. Frederick Morrow - Michigan 1948
Charles C. Murdoch - Michigan 1958
Wilbur C Nelson - Michigan 1935
Elliott C Roberts - Michigan 1927
Jeffrey A. Schoenherr - Michigan 1991
Henry F. Winchester - Michigan 1951
Charles Dee Wineland III - Michigan 2009
Michael H. Agnello - Michigan State 1981
John J Albert - Michigan State 1949
C Edward Anderson - Michigan State 1918
Kenneth A. Aschom - Michigan State 1976
Terry J. Bergstrom - Michigan State 1955
Robert J Boniece - Michigan State 1942
Jack E Booth - Michigan State 1936
Marvin Jay Brokaw - Michigan State 1960
James H Cawood - Michigan State 1949
David M Clapper - Michigan State 1970
Horace D'Angelo - Michigan State 1957
William W. Drudge - Michigan State 1948
Harold W Dunn - Michigan State 1935
James V. Ferrara - Michigan State 1981
Martin E Flynn - Michigan State 1979
Richard J Frank - Michigan State 1963
Tom S. Gable - Michigan State 1947
Charles W. Goudie - Michigan State 1977
Neil Harry Hanson - Michigan State 1935
Gregory F Hauser - Michigan State 1975
George E Holt - Michigan State 1937
Thomas S. Horowitz - Michigan State 1987
Angus Johnstone Jr - Michigan State 1952
Jeremiah J. Kenney - Michigan State 1947
Charles R Korten - Michigan State 1949
Joseph F. Lacchia - Michigan State 1925
James A. LaDu - Michigan State 1940
James Edward Lammy - Michigan State 1955
John L Larson - Michigan State 1955
Robert J Lewis - Michigan State 1953
James F Lyman - Michigan State 1943
Miguel A. Martinez - Michigan State 1982
Wilton N Melhorn - Michigan State 1942
William L Meuleman - Michigan State 1940
George Meyer - Michigan State 1954
Don M Montgomery - Michigan State 1935
William L. Myers - Michigan State 1943
Paul F Nyquist - Michigan State 1955
Anthony P Peters - Michigan State 1935
Robert E Rengo - Michigan State 1942
Raymond A Rengo - Michigan State 1950
Robert W Reynolds - Michigan State 1950
George J Royce - Michigan State 1960
Victor J Ruzicka - Michigan State 1949
Michael V. Sadlowski - Michigan State 1977
Wilmer M Scheffler - Michigan State 1936
Norman James Sitar - Michigan State 1945
Andrew Joseph Smith - Michigan State 2012
Rudolph H Stuppnig - Michigan State 1955
E Clinton Texter - Michigan State 1943
Angelos J Vlahakis - Michigan State 1951
Herman W Vogt - Michigan State 1935
Howard V Ward - Michigan State 1948
Thomas D Webber - Michigan State 1994
Frank W Zak - Michigan State 1938
A L Zwickey - Michigan State 1930
Clarence Baudhuin - Minnesota 1952
Harlo P Beschenbossel - Minnesota 1931
Timothy Bohl - Minnesota 2013
Stanley S Gillam - Minnesota 1912
Eben F. Gillespie - Minnesota 1953
Douglas J Henry - Minnesota 1988
Thomas J Howard - Minnesota 1937
Chris Kanan - Minnesota 2011
David J. Kolander - Minnesota 1958
Charles O Lindekugel - Minnesota 1950
Joseph Charles Meyer - Minnesota 2010
Walter B. Moe - Minnesota 1958
Budd H Rieger - Minnesota 1929
James W Scheible - Minnesota 1961
Robert R St John - Minnesota 1952
Michael J Tompkins - Minnesota 1981
Richard Wallinder - Minnesota 1952
Mitchell M. Asmar, Jr. - Mississippi State 1973
Jimmie D Cain - Mississippi State 1988
John M Hairston - Mississippi State 1987
John W Hatmaker - Mississippi State 1979
Michael A. Provencher - Mississippi State 2003
Casey Warren Berner - Missouri 2013
Thomas F Bresnehen - Missouri 1951
Glen T. Emmons - Missouri 1953
Raymond D. Galbreth, Sr. - Missouri 1969
Tyler Jacob Hansen - Missouri 2010
Jack M Jaworski - Missouri 1982
Alvin C McDaniel - Missouri Graduate
F Joe Salmons - Missouri 1963
Mark G. Sexton - Missouri 1993
James P Sheahan - Missouri 1979
Phillip Richard Sheahan - Missouri Alumnus
James P. Sheahan - Missouri 2004
Henry Gale Thill - Missouri 1953
Justin Bays - Missouri State 2012
Mark D. Sluss - Missouri State 1987
Matthew J. Wolniewicz - Missouri State 1988
Arthur F. Humphrey - Montclair Alumnus
Herbert Wayne Norton - Montevallo 1982
Jack Christiansen - Nebraska 1949
Jerome R Forbes - Nebraska 1914
LaVon P. Linn - Nebraska 1938
John C Mullen - Nebraska 1912
A. L. Naviaux - Nebraska 1950
William L. Stuckey - Nebraska 1929
Charles Vogt - Nebraska 1932
Mark T. Reilly - New Hampshire 1987
James H. Foley - New Haven 2013
Phillip R Hayden - New Haven 1989
Ronald J. Martin - New Haven 1987
Robert C. Morey - New Haven 2000
Jason C. Pepe - New Haven 1999
Thomas F. Viola - New Haven 1982
Travis J. Covey - New Mexico State 2003
Andrew R. Haggerty - New Mexico State 2003
William A. Kennedy - New Mexico State 2003
Jeffrey B. McAdoo - New Mexico State 2000
Jonathan C. Nichols - New Mexico State 2005
Jason E. Sisk - New Mexico State 2003
Jeremy Ryan Crown - North Alabama 2010
Samuel Shapiro - North Carolina State Alumnus
Thomas D. Tichenor - North Carolina State 1996
Michael E. Ross - North Dakota 2001
Jackson Lee Henry - North Georgia 2014
Stephen M. Bianchi - Northeastern 1979
Gary R. Vieira - Northeastern 1976
Matthew C. Bagnall - Northern Arizona 1990
Timothy K. Heuer - Northern Arizona 1996
Zachary A. Cole - Northern Illinois 2003
Scott T. Klinefelter - Northern Iowa 1976
Scott A Kvammen - Northern Iowa 1994
Timothy E. Ovel - Northern Iowa Alumnus
David S. Conklin - Northwest Missouri 1988
Hamilton B. Henderson - Northwest Missouri Faculty
Jay B. Meacham - Northwest Missouri 1987
Michael J Vinson - Northwest Missouri 1998
Robert J. Wissler - Northwest Missouri 1975
Kenneth K. Bellaire - Northwestern 1999
Douglas Preston Groat - Northwestern 2010
Benjamin C. Isaacson - Northwestern 2000
Aaron D. Markworth - Northwestern 2000
Mark P. Schramka - Northwestern Alumnus
Coh L. Yoshizaki - Northwestern 2007
Arthur M Ahrens - NYU 1931
Arthur H Amon - NYU 1922
Joseph Frank Bruno - NYU 1945
Walter M Hartung - NYU 1928
Kenneth W LeQuier - NYU 1944
Russell C MacFall - NYU 1922
John Edward Rowe - NYU 1916
Navy F. Banvard - Ohio State 1980
Thomas G Besenyodi - Ohio State 1962
William W Bloor - Ohio State 1934
Paul W. Bohlman - Ohio State 1970
Richard Borror - Ohio State 1951
Bertram B Deibig - Ohio State 1939
Jean V DeWeese - Ohio State 1923
Joe E Dobrunz - Ohio State 1931
Ian E. M. Donovan - Ohio State 1955
Charles H Egelhoff - Ohio State 1940
James Erwin Egger - Ohio State 1946
Geoffrey L. Farmer - Ohio State 1971
Sherwood L Fawcett - Ohio State 1941
Homer S Fry - Ohio State 1941
Rice A Hershey - Ohio State 1928
Lester K. Horn - Ohio State 1945
Ernest K Jamison - Ohio State 1936
Monte L. Johnson - Ohio State 1969
Guilford C Kater - Ohio State 1951
Donald E Lukens - Ohio State 1954
John R. Lushbaugh - Ohio State 1949
John Lewis Melvin - Ohio State 1955
William B Merryman - Ohio State 1944
Robert F Monroe - Ohio State 1958
Robert Lamar Mouch - Ohio State 1949
H Dietmar Neumaier - Ohio State 1946
James J. Perris - Ohio State 1950
Richard P. Smurawski - Ohio State 1999
James C Steffan - Ohio State 1922
Carl C Tucker - Ohio State 1932
Geoffrey E Webster - Ohio State 1970
Edmond J Whittenberger - Ohio State 1942
Anthony Mikael Winkler - Ohio State 2012
Richard Heath Wood - Ohio State 1922
Charles E. Acuff - Oklahoma 1952
Fred Bowman - Oklahoma 1931
Otto Dale Cannon - Oklahoma 1924
Stanley G. Childers - Oklahoma 1942
William A Clegern - Oklahoma 1939
Joseph Wm Cromwell - Oklahoma 1934
James Barker Elder - Oklahoma 1951
John H Gaskill - Oklahoma 1942
Daniel C Hamilton - Oklahoma 1944
Fredrick B. Hammert - Oklahoma 1960
Harold H Hogue - Oklahoma 1931
John E. McDaniels - Oklahoma 1958
James K. Mugg - Oklahoma 1943
George W. Price - Oklahoma 1951
Carson R. Rackley - Oklahoma 1951
John R Richards - Oklahoma 1942
Isaac William Roe - Oklahoma 1956
Fred C Stalder - Oklahoma 1942
James P. Strode - Oklahoma 1945
Leslie A Voss - Oklahoma 1952
Patrick F. Weber - Oklahoma 1987
Wilbur Wilson - Oklahoma 1934
William R Bland - Oklahoma State 1979
Paul M. Bohannon - Oklahoma State 1972
Owen L Caskey - Oklahoma State 1964
Robert Lee Comer - Oklahoma State 1950
Leonard C Ehlers - Oklahoma State 1951
Steven L. Henslee - Oklahoma State 1975
Aurvil J Ketch - Oklahoma State 1948
David T LaFollette - Oklahoma State 1951
Alan P. Niemann - Oklahoma State 1982
W. Jerry Perkins - Oklahoma State 1968
Eric V. Woodworth - Oklahoma State 1994
Andrew R. Stefanick - Old Dominion 1996
David P Andrieu - Oregon 1965
Robert W. Marsden - Oregon 1963
Shad L. Andrews - Oregon State 2005
Allen S. Bartu - Oregon State 1949
Charles L. Beckley - Oregon State 1946
Gerald A Bergstrom - Oregon State 1954
Donald N Campbell - Oregon State 1923
F E Campbell - Oregon State 1924
Edward D Cancilla - Oregon State 1947
Carl G Carlson - Oregon State 1958
Bruce Lloyd Elle - Oregon State 1939
Richard W. Elliott - Oregon State 1964
William Y Endow - Oregon State 1958
Wallace E. Gordon - Oregon State 1941
Roland A Hendricks - Oregon State 1950
Wallace E. High - Oregon State 1949
Richard R. Hover - Oregon State 1968
Elvin A Hoy - Oregon State 1925
Henry R Krebs - Oregon State 1951
Mark E. Landstrom - Oregon State 1983
Ernest E Lavier - Oregon State 1948
Alfred L. Leavitt - Oregon State 1957
Kurt E. Lutterman - Oregon State 1983
Raymond E McCormack - Oregon State 1921
Edwin O McKeen - Oregon State 1932
Nathan James Moore - Oregon State 2010
Robert L Munson - Oregon State 1967
Ralph Evans Parker - Oregon State 1939
Wesley G Poynter - Oregon State 1951
Laurance Rietmann - Oregon State 1959
Theodore B Rimpau - Oregon State 1949
William R. Shelton - Oregon State 1944
Frederick M Smith - Oregon State 1950
Roger E Stenerson - Oregon State 1963
Robert B. Sullivan - Oregon State 1938
Morris J. Vennewitz - Oregon State 1934
Kyle J. Waletich - Oregon State 2008
James K Walgren - Oregon State 1959
Byron S. Warner - Oregon State 1927
Elmer C Awrey - Osgoode Hall 1949
John Stanley Bell - Osgoode Hall 1955
Rupert B Carleton - Osgoode Hall 1956
John M. Dean - Osgoode Hall 1967
Fraser M Fell - Osgoode Hall 1953
Richard H G Ivey - Osgoode Hall 1913
George J McIlraith - Osgoode Hall 1931
Donald McNeill - Osgoode Hall 1954
John B Robinson - Osgoode Hall 1923
W. Kenneth Robinson - Osgoode Hall 1952
T Clive Thompson - Osgoode Hall 1921
Edward W Tyrrill - Osgoode Hall 1926
David W Wright - Osgoode Hall 1963
Donald G. Bockin - Oshkosh 1975
Richard A Howarth - Oshkosh 1992
Michael J. Moriarty - Oshkosh 1971
Daniel C. Roskom - Oshkosh 1975
Ralph H McElearney - Parsons 1965
George W Achenbach - Penn State Alumnus
George Armbruster - Penn State 1952
Donald W Blasche - Penn State 1953
Donald D. Bowser - Penn State 1950
Arthur C. Christman - Penn State 1944
John Cousley - Penn State 1939
Daniel R Creato - Penn State 1923
John E Dereich - Penn State 1945
Brian E. Dunloy - Penn State 1968
James W Fisher - Penn State 1985
Samuel E Fitting - Penn State 1938
Robert R Frame - Penn State 1953
Charles A Freed - Penn State 1965
John F Furlong - Penn State 1962
William F Grauch - Penn State 1933
Luther William Hoy - Penn State 1938
Sheldon W Hughes - Penn State 1947
Charles E Hughes - Penn State 1959
Wallace S. Hutcheon - Penn State 1954
Robert L Hutchings - Penn State 1941
William G Jack - Penn State 1953
George C Kelchner - Penn State 1964
Clifton T Kent - Penn State 1934
Wilbur P Klapp - Penn State 1924
Robert A Krayer - Penn State 1951
Raymond C Lee - Penn State 1946
George Lehr - Penn State 1918
Stephen Loeffler - Penn State 1968
Donald N Luckenbill - Penn State 1968
Neville D. McAfee - Penn State 1960
Herbert H Metz - Penn State 1951
Clifton E Mowrer - Penn State 1921
Andrew S Nachamie - Penn State 1984
Richard R Newton - Penn State 1946
Roland W. Oberholtzer - Penn State 1936
James C Rendeiro - Penn State 1948
Michael D. Rimer - Penn State 1986
Alan D Rowland - Penn State 1953
Bernhard C Shaffer - Penn State 1925
Donald H Shaner - Penn State 1947
Perry R Smith - Penn State 1935
Robert F Smith - Penn State 1982
John F. Spangler - Penn State 1958
Stephen B. Spencer - Penn State 1954
Robert L Staples - Penn State 1952
Frank F Steiner - Penn State 1965
P Stuart Tholan - Penn State 1958
Jeffrey S. Topley - Penn State 1980
Scott R. Turer - Penn State 1989
F. Thomas Ulrich - Penn State 1957
Wm Charles Vasey - Penn State 1966
Arthur H. Weston - Penn State 1930
John R Whitaker - Penn State 1948
Marsh W White - Penn State Faculty
Merton S. Yerger - Penn State 1936
J Whitney Bunting - Pennsylvania 1934
Thomas S Cretella - Pennsylvania 1939
Franklin B Krauss - Pennsylvania 1922
Thomas G Little - Pennsylvania 1936
Frank A Sherman - Pennsylvania 1930
Victor Bench - Pittsburgh 2014
Alexander M. Hamling - Pittsburgh Alumnus
John R. Helter II - Pittsburgh 2006
Matthew Daniel Hemmerly - Pittsburgh 2009
John Harold Kanter - Pittsburgh 2011
Sean David McCann - Pittsburgh 2010
Gregory J. Nicosia Jr. - Pittsburgh 2012
James T. Pennington - Pittsburgh 2011
Sean Gregory Phillips - Pittsburgh 2008
Eric Nathaniel Phillips - Pittsburgh 2011
Andrew W. Rutt - Pittsburgh 2005
Mitchell Soso - Pittsburgh 2010
Charles W. Stopp - Pittsburgh Alumnus
Ian Daniel Wolff - Pittsburgh 2011
James E. Anthony - Purdue 2006
James F Austin - Purdue 1944
Charles P. Baerman - Purdue 1934
William H Baugh - Purdue 1962
Harry J Bichsel - Purdue 1940
Rollie N Blancett - Purdue 1933
Donald Hugh Bowman - Purdue 1945
James Phillip Boyd - Purdue 1961
Andrew S Brennan - Purdue 1959
G Weaver Brown - Purdue 1938
Ryan M. Bujeker - Purdue 2000
George W Collins - Purdue 1945
Warren C Conover - Purdue 1933
John R Cripe - Purdue 1950
Christopher M. Demorotski - Purdue 2008
Bennie A. Fiscus - Purdue 1952
Glenn W Foster - Purdue 1951
Robert O Gee - Purdue 1949
Michael J Gritzer - Purdue 1969
William P Hedderich - Purdue 1957
Paul B. Heistand - Purdue 1958
Robert D. Hendershot - Purdue 1972
Jimmy D Hufford - Purdue 1953
William E. Humphrey - Purdue 1985
Mahlon L. Jacob - Purdue 1950
Victor T. Johnson - Purdue 1932
Donald R. Johnson - Purdue 1958
Peter Robert William Steven George Kroner - Purdue 2009
Rolland F Kurtz - Purdue 1933
Gerald O Leaf - Purdue 1935
John A Lindeman - Purdue 1940
Robert A Luthi - Purdue 1941
Robert Macpherson - Purdue 1940
Edwin W McGuire - Purdue 1951
Walter F. Meyers - Purdue 1947
Charles E Mills - Purdue 1932
William G Notz - Purdue 1952
Paul F Pardonner - Purdue 1934
Clarence H. Perisho - Purdue 1947
Harry K Powell - Purdue 1949
Richard C Quick - Purdue 1947
Paul Risinger - Purdue 1930
Donald B Roberts - Purdue 1928
Don Roelke - Purdue 1965
Jack Charles Roesslein - Purdue 2011
Richard M. Rugaber - Purdue 1941
Nicholas C. Smith - Purdue 2006
George Stalk - Purdue 1949
Joseph G. Temple - Purdue 1951
Nolan D Walker - Purdue 1928
Edwin F Wertzler - Purdue 1936
Wallace E. Wood - Purdue 1949
William J Wood - Purdue 1952
Herbert B. Yu - Purdue 2008
Charles L Zergiebel - Purdue 1953
Joshua David Chapman - Radford 2013
Daniel T. Lane - Radford 1997
David P Maxey - Radford 1998
Corey Smith - Radford 2010
David J. Levine - Rhode Island 2008
David Cheng Cote - Riverside 2013
Robert Carter - Rollins 1940
George Wills Crook - Rollins 1960
Joseph A Friedman - Rollins 1949
David K Kessel - Rollins 1966
Ralph L Pernice - Rollins 1952
Oliver H Smith - Rollins 1952
Webster U Walker - Rollins 1957
Jack Grossman - Rowan 1992
Patrick M. Bell - Rutgers 2008
Brian Weinfeld - Rutgers 2007
Jerry M. Baldwin - S.M.U. 1957
O Marcus Buchanan - S.M.U. 1952
James W Childers - S.M.U. 1927
Thomas H. Chisholm - S.M.U. 1947
Gordon L Clemmons - S.M.U. 1941
William Y. Dabney - S.M.U. 1944
Barclay F Fox - S.M.U. 1952
Warren G. Harding - S.M.U. 1947
William R. Janowski - S.M.U. 1957
Homer J McGregor - S.M.U. 1949
William C. Miller - S.M.U. 1927
Giles E Miller - S.M.U. 1941
Laurel L Miller - S.M.U. 1951
Staley W Mims - S.M.U. 1953
Robert F Mitchell - S.M.U. 1941
Bruce Baldwin Mohs - S.M.U. 1955
Tom F. Reese - S.M.U. 1950
Jack Earl Sellers - S.M.U. 1951
Ralph W Smith - S.M.U. 1932
Alan Howard Snyder - S.M.U. 1944
John G. Summer - S.M.U. 1963
William M. Tschudy - S.M.U. 1958
Jack D Wilkinson - S.M.U. 1942
Chase W. Armer - Sacramento 2002
Jeffrey T Boone - Sacramento 1986
Paul A Cox - Sacramento 1987
Christopher J Douville - Sacramento 1986
Anthony R. Field - Sacramento 2004
Peter A. Fromm - Sacramento 1969
Norman M. Moses - Sacramento 1970
John M. Shelby - Sacramento 1986
William C Green - San Diego 1966
Gary G Hill - San Diego 1972
Brandon J. DeBoer - South Dakota State 2011
Eric Michael Haiar - South Dakota State 2012
Erik Hanson - South Dakota State 2010
Gerad A. Johnson - South Dakota State 2010
G. Andy Johnson - South Dakota State 2010
Matthew R. Mack - South Dakota State 2007
Daniel P Roberts - South Dakota State 2012
Nathan Daniel Rolling - South Dakota State 2011
Anthony Patrick Sutton - South Dakota State 2012
Ryan A. Bushey - South Florida 2007
Mark Andrew Fifer - South Florida 2009
Timothy J. Goodwin - South Florida 2008
Alexis V. Oreta - South Florida 2006
Glenn E. Reese - South Florida 2002
David H. Scarborough - South Florida 2006
Nicco Alec Wesch - South Florida 2014
William P. Zeranski - South Florida 2007
Travis Lance Gaines - Southeast Missouri 2008
Jonathan Heiland - Southeast Missouri 2015
Daniel Ryan Janowski - Southeast Missouri 2009
William E. Myers - Southeast Missouri 1992
John H Schulte - Southeast Missouri 1980
Jimi Bingham - Southern California 1979
Robert H Chappell - Southern California 1953
Philip H Cook - Southern California 1956
Daniel Louis Coorsh - Southern California 2012
Curtis R Dungan - Southern California 1930
Sargent Eissler - Southern California 1940
Paul N. Giuliano - Southern California 2008
Jordan Grant - Southern California 2012
John A Griffin - Southern California 1950
Harold E Heinly - Southern California 1948
Jack D Herman - Southern California 1957
Maurice E Hibbert - Southern California 1934
James Day Hodges - Southern California 1935
Todd C. Holmes - Southern California 2008
Joe Ireland - Southern California 2009
Carey E. Jue - Southern California 1984
Clark G. Jue - Southern California 1994
Terence P. Kahn - Southern California 1965
Herbert G. Klein - Southern California 1940
Aaron Davis Kwan - Southern California 2012
Donald E. LaPlante - Southern California Faculty
Henry K Mackel - Southern California 1950
Joseph G Maurer - Southern California 1949
Rawiri J. Merito - Southern California 2007
Noah M. Miller - Southern California 2006
Michael A Nangano - Southern California 1982
William N. O'Brien - Southern California 1961
Joseph M. Paris - Southern California 1983
Julius V Patrosso - Southern California 1912
Jonathan A. Perkins - Southern California 2006
Don J Peterson - Southern California 1948
Claude L Ricks - Southern California 1949
Jack Mel Rider - Southern California 1951
Easton R Roberts - Southern California 1934
John Samore - Southern California 1994
Robert William Sandberg III - Southern California 2010
Brendan S. Shields-Shimizu - Southern California 2007
Corey C. Shigematsu - Southern California 1997
Clayton J. Stone - Southern California 2007
Bradley Stone - Southern California 2009
Dan T. Thomson - Southern California 1951
Jack A. Thoner - Southern California 1955
Calvin Ray Whorton - Southern California 1937
Eugene L Zechmeister - Southern California 1940
Max Kay Atwood - Southern Illinois 1961
Christopher D. Barber - Southern Illinois 2008
Franklin E Bradley - Southern Illinois 1991
Brad Cole - Southern Illinois 1993
Forrest A. Fairall - Southern Illinois 1981
Irwin N Kellen - Southern Illinois 1977
Jay O. Knapp - Southern Illinois 1959
Jerry Noles - Southern Illinois 1956
Frank G. Sesso Osburn - Southern Illinois 2012
Charles P Rahe - Southern Illinois 1965
Rodney L Steven - Southern Illinois 1994
Jack Dean Turner - Southern Illinois 1956
Hans Acquistapace - Spring Hill 2013
Mark Edward Brink Jr. - Spring Hill 2013
L Harold Anderson - Stanford 1924
David K Brown - Stanford 1933
Ben B. Cassinerio - Stanford 1946
Fred Clark - Stanford 1935
William M Clough - Stanford 1930
James G Craig - Stanford 1918
Clark Cypher - Stanford 1926
Paul B Dague - Stanford 1959
Bryan A Ekren - Stanford 1959
Harold J. Hughes - Stanford 1969
John P Jennings - Stanford 1930
Vern Cleo Jones - Stanford 1949
Donald P Krauss - Stanford 1959
Frank B La Brum - Stanford 1950
Stanley T Lee - Stanford 1942
Phillip R. Lowden - Stanford 1957
Marshall F McComb - Stanford 1917
Justin Miller - Stanford 1911
Dale Thomas Morden - Stanford 1964
Harvey J Pearson - Stanford 1931
Charles D Reimer - Stanford 1938
Howard Ruth - Stanford 1941
William H. Schmidt - Stanford 1949
Coe T. Swift - Stanford 1933
M J van Loben Sels - Stanford 1932
Frederick Weybret - Stanford 1943
John William Battles - Stephen F. Austin 2008
Robert C. Farrar, Jr. - Stephen F. Austin 2006
Daniel R. Meek - Stephen F. Austin 2006
Kyle Kristopher Pearcy - Stephen F. Austin 2009
Chad W. Davis - Syracuse 2005
Peter Gegick - Syracuse 2012
Joseph Romeo - Syracuse 2009
Dylan Michael Vazzano - Syracuse 2010
Tim Wilke - Syracuse 2011
Mark W Miller - Tarleton 1997
Robert E Anderson - Texas 1968
William E Bergman - Texas 1936
Jules B. Billard - Texas 1938
Francis R. Bradley - Texas 1989
Newton G. Brand - Texas 1950
Harley H. Brant - Texas 1950
Jerome B Burling - Texas 1953
Chas H Chernosky - Texas 1938
Ratheen C. Damle - Texas 2001
William P Glade - Texas 1950
Frank L. Graves - Texas 1955
William Jay Kelly - Texas 1929
Christopher S. Kopech - Texas 2005
Brent L. McGill - Texas 2000
Jubal R Parten - Texas 1917
Timothy A. Poe - Texas 1988
Brendan K. Puthoff - Texas 2001
Lorenzo Orlando Ramirez - Texas 2007
Parx F. Shearer - Texas 1951
Robert A Shepherd - Texas 1919
David St Clair - Texas 1963
William A Weeks - Texas 1955
George Wythe - Texas 1914
Rod Arnold - Texas A&M 1988
Charles L. Martin - Texas A&M 1993
Scott M. Miller - Texas A&M 1991
Michael V. Morelius - Texas A&M 1998
Jeffrey J. Putnam - Texas A&M 1989
Marcus A. Salinas - Texas A&M 1989
Christopher A. Cashdollar - Texas State 1994
Jacob Lee Edwards - Texas Tech 2010
Kenneth W. Sooter - Texas Tech 2004
John P. White - Texas Tech Faculty
Robert Paul Huston - Texas Western 1963
Steven D. Ankeny - Tri-State 2003
Jason O. Blume - Tri-State 2004
Michael J. Gitzendanner - Tri-State 1999
Derrick Steven Gray - Tri-State 2013
Thomas D. Griffin - Tri-State 2004
Julian R Holmes - Tri-State Alumnus
Richard R. Kruger - Tri-State Faculty
Samuel Allen Lowery - Tri-State 2012
John Martinelli - Tri-State Alumnus
Brandon Conner Nothnagel - Tri-State 2012
Michael Kenneth Sentman - Tri-State 2012
Mack D Short - Tri-State Alumnus
Paul R Stevens - Tri-State 1973
Donald L Stripling - Tri-State 1970
Trent J. Unterbrink - Tri-State 1998
Chad A. Walters - Tri-State 2002
David M. Wertz - Tri-State 2003
Bobby L. Dewrell - Troy State 1995
Henry L. Faulk - Troy State 1975
Bertram F. Kelly - Troy State 1989
Evan W. Kervin - Troy State 2009
Marcus R. Mann - Troy State 2005
Jeffery R. McDurmont - Troy State 2011
Joseph C. Pickett - Troy State 1966
Phil Busick - Truman State 2010
John Adrian Carney - Truman State 2014
Grant A. Dail - Truman State 2007
Michael C. Dean - Truman State 2008
Ronald C. Higgins - Truman State Graduate
John C. Holke - Truman State 1978
Alexander M. Horowitz - Truman State 2006
Larry K. Nothnagel - Truman State 1979
William George Ryczek IV - Truman State 2008
Edgar S. Bagley - UCLA 1935
Thomas T. Caspary - UCLA 1943
Karl Herlinger - UCLA 1936
Henry C Keeton - UCLA 1940
Paul Arthur Rude - UCLA 1955
John L Welbourn - UCLA 1937
Alvin P Boettcher - Union 1925
Arthur V Bunnell - Union 1928
Robert A. Hanley - Union 1948
George A. Hawk - Union 1950
Ned Irish - Union 1962
Harold P. Kaulfuss - Union 1944
William L Linker - Union 1951
Charles E Mills - Union 1954
Roger A Williams - Union 1948
Robert C Winchell - Union 1919
Timothy M. Friedlieb - UNLV 2006
Steven A Corbett - Valdosta 1977
John D LaMothe - Virginia 1928
Robert S. Bayers - Virginia Commonwealth 1991
Bobby Cockerille - Virginia Commonwealth 2013
Aaron M. Gilbert - Virginia Commonwealth 2002
Brian McCann - Virginia Commonwealth 2013
Gregory G. Caufman - Virginia Tech 1995
Michael A Shamblin - Virginia Tech 1992
Bryce Loyd - Washburn 2009
Christopher Marshall - Washburn 2009
Douglas H. Abel - Washington 1955
Gerald H Achenbach - Washington 1933
Ronald L. Adolphi - Washington 1968
Edward W Allen - Washington 1909
Michael A Ayers - Washington 1965
Albert B. Becker - Washington 1964
Edward B Blackman - Washington 1943
Charles D. Burges - Washington 1957
George F. Cassill - Washington 1957
William A Chapman - Washington 1950
William M Clements - Washington 1958
J Chris Edwardsen - Washington 1966
Gary N. Fox - Washington 2006
Merlin R Gilbertson - Washington 1948
Robert A Gonnason - Washington 1945
Frank Granat - Washington 1951
Chas F Hanson - Washington 1930
Thomas F Hargis - Washington 1945
Walter A Hemrich - Washington 1927
Garrett Horder - Washington 1933
Harlan H Humason - Washington 1950
Robert P Joslin - Washington 1943
George M Kepka - Washington 1950
Robert P. LaBouy - Washington 1966
Martin M Lanser - Washington 1925
William R Lathrop - Washington 1980
Willard S LeVan - Washington 1946
John Lewis - Washington 1925
Lyman O Louis - Washington 1956
Zac Mahlum - Washington 2009
Warren F. Margrath - Washington 1938
Raymund G McDermott - Washington 1949
William R Mitchell - Washington 1963
Ned H Nelson - Washington 1922
Roger J. Owley - Washington 1964
Evan R Peters - Washington 1927
Adam M. Reitz - Washington 1998
Edward P. Rich - Washington 1958
Lawrence G. Shelver - Washington 1963
A Earl Smith - Washington 1920
Laurence A Smith - Washington 1943
Wayne A Streich - Washington 1965
David E Wetzstein - Washington 1972
Ernest R Whitmore - Washington 1925
Howard S Whitney - Washington 1929
Earl Younglove - Washington 1942
James A. Anderson - Washington State Alumnus
Jack D Barkley - Washington State 1951
Marvin R Carpenter - Washington State 1959
James A Gillespie - Washington State 1960
John D. Hentges - Washington State 1997
Michael E. Majestic - Washington State 1990
Fanning T Oakley - Washington State 1953
Brett J Palmiero - Washington State 1995
Richard D Watson - Washington State 1949
Peter B Henderson - Wayne State 1968
Matthew Harrison Schreiner - West Georgia 2012
Matt Melott - West Virginia Tech 2012
Kevin B. Pitchford - West Virginia Tech 1986
Ronald Wayne Phillips II - Western Carolina 1994
Bryan C. Thomason - Western Carolina 2007
Todd E. Needham - Western Illinois 1996
David N. Pohlman - Western Illinois 2002
Nicholas A. Rachowicz - Western Illinois 2003
Guy H. Snowden - Western Illinois 1990
Scott A. Stevens - Western Illinois 1993
Richard J Van Stell - Western Illinois 1993
Arthur H Boerma - Western Michigan 1955
Gregory J Busch - Western Michigan 1991
James E. English - Western Michigan 1989
Ronald A. Gibbs - Western Michigan 1959
Jacob L. Lonc - Western Michigan 2007
Barry J. Peters - Western Michigan 1989
Sean D. Rossiter - Western Michigan 2005
G. R. Steven Sparling - Western Michigan 1988
Kevin A. Vought - Western Michigan 1996
Steven M. Yager - Western Michigan 2003
Elliott Y. Chun - Western Ontario 2003
Bradley William Fiedler - Whitewater 2012
David W Lepic - Whitewater 1974
Stuart K. Lyngaas - Whitewater 1973
William F. Yull - Whitewater 1982
Scott A. Babinowich - William & Mary 2007
Einar Karl Einarsson - William & Mary 2012
James Darwin Crawford III - Wilmington 2010
John Garth Jenkins - Wilmington 2009
Jeff Melando - Wilmington 2011
Michael E. Covey - Wisconsin 2012
Frank John Durzo - Wisconsin 1942
Carl Eggert - Wisconsin 1931
Paul C Hoeffer - Wisconsin 1990
Glen B Lerch - Wisconsin 1926
Edward T. Schele - Wisconsin 1925
Earl A. St John - Wisconsin 1929
Alan J. Udell - Wisconsin 1991
Lester C Weisse - Wisconsin 1922
Arnold S Zander - Wisconsin 1928